Tanie loty do Dubaju – ile kosztuje bilet lotniczy?
Tanie loty do Dubaju – ile kosztuje bilet lotniczy?

Tanie loty do Dubaju – ile kosztuje bilet lotniczy?

Jednym ze sposobów dostania się do Kataru na Mistrzostwa Świata może być przelot z Polski do Dubaju, a następnie podróż do Państwa Katar za pomocą pociągu, autobusu lub auta. W związku z tym warto zastanowić się nad tym, jak znaleźć tanie bilety lotnicze do Dubaju. Jakie linie lotnicze oferują najtańsze loty do Dubaju i z jakimi wydatkami powinniśmy się liczyć?

Loty do Dubaju z Polski

Loty do Dubaju z Polski możliwe są z sześciu miast. Bezpośrednie połączenia dostępne są lotnisk w Warszawie i Krakowie. Z tylko jedną przesiadką podróżni mogą dostać się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich także z pozostałych polskich lotnisk. Odpowiednia analiza i śledzenie promocji przewoźników sprawią, że może udać się znaleźć tanie loty do Dubaju, co zmniejszy koszty podróży na Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej.

Jakie linie oferują loty do Dubaju z Polski?

Bezpośrednie loty z Warszawy do Dubaju oferuje kilka linii lotniczych. To stosunkowo popularny kierunek podróży Polaków, dlatego ze stolicy Polski do Dubaju polecimy m.in. liniami lotniczymi: LOT, Emirates i FlyDubai. Podróżni mogą skorzystać z oferty jednego przewoźnika lub wybrać transport z innym przewoźnikiem w każdą stronę. Tanie bilety lotnicze do Dubaju z Warszawy z jedną przesiadką oferują jeszcze m.in. takie linie lotnicze jak: Lufthansa, KLM, Swiss i AirFrance. Te same linie lotnicze umożliwiają loty z więcej niż jedną przesiadką.

Z pozostałych miast w Polsce dostępne są loty z przesiadką, co automatycznie wydłuża czas podróży do Dubaju. Z Gdańska loty oferują m.in. linie lotnicze: Lufthansa, LOT, Finnair, Pegasus Airlines, Wizz Air, KLM, AirFrance, Norwegian, Scandinavian Airlines. W innych miastach można skorzystać jeszcze z oferty takich linii jak: Ryanair, czy Royal Jordanian.

Ile kosztuje lot do Dubaju?

Bezpośrednie loty z Warszawy do Dubaju w dwie strony dostępne są już od 2000 złotych. Połączenia z przesiadkami rozpoczynają się od 2500 złotych i są mniej atrakcyjne cenowo. Loty z innych polskich lotnisk rozpoczynają się od 2700 złotych i zazwyczaj sięgają kwot powyżej 3000 złotych za połączenia w dwie strony. Szybsze zamówienie biletów lotniczych pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy. Szczegółowe informacje o tym, ile kosztuje lot do Dubaju, można znaleźć na internetowych wyszukiwarkach. Najtańsze loty do Dubaju to bezpośrednie połączenia z Warszawy.

Ile trwa lot?

Loty bezpośrednie z Warszawy do Dubaju trwają około 6 godzin. Połączenia ze stolicy Polski z przesiadką to już minimum 7,5 godziny, jednak mogą trwać nawet powyżej 11 godzin w jedną stronę. Loty z przesiadkami z innych miast to czas trwania od 8,5 godziny nawet do kilkunastu godzin. W związku z tym najszybszą opcją pozostają połączenia oferowane z Warszawy.

Jak szukać tanich biletów lotniczych do Dubaju?

Popularnym sposobem szukania tanich biletów lotniczych do Dubaju są internetowe wyszukiwarki. Jeżeli interesuje Cię Dubaj, loty dostępne są już od 2000 złotych, co może okazać się korzystniejszą ofertą finansową dla polskich kibiców, niż bezpośredni lot do Kataru. Poszukiwania warto rozpocząć za pośrednictwem takich platform jak:

  • SkyScanner
  • eSky
  • Google
  • Kayak
  • Fly.pl